БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

Після сьогоднішніх ранкових обшуків у Бахчисараї російські правоохоронці на патрульних машинах затримали ще двох мусульман — Аметхана Умерова та Азіза Азізова. Про це повідомив житель Бахчисараю Сейтумер Сейтумеров на сторінці в Фейсбуці.

— Силовики почали переслідувати на патрульних машинах ще двох мусульман посеред міста і провели затримання Аметхана Умерова та Азіза Азізова. У супроводі поліції їх доставили до Бахчисарайського РВВС.

Він зазначив, що під час переслідування на адресу затриманих від силовиків звучали погрози і образи.

Як повідомляло раніше QHA, вранці 13 квітня в Бахчисараї (окупований Росією Крим) російські силовики увірвалися з обшуками до будинків двох кримських татар Сейдамета Мустафаєва і Ризи Муждабаєва. До обшуків, крім ОМОНу, були залучені представники Росгвардії.

Пізніше російські силовики побили кийками кримських татар, які прийшли підтримати сусідів. За словами очевидців, були чутні постріли. Одна людина госпіталізована.

Стало відомо, що Сейдамет Мустафаєв після проведеного у нього вдома обшуку був затриманий. Ще п'ятьох — сина і батька Мустафу і Шевкета Абдураманова, Ескендера Меметова (сина політв'язня Ремзі Меметова), Ремзі Зудієва і Мідата Муждабу — також затримали і відвезли до місцевого відділення поліції. Сьогодні має відбутися суд над затриманими.

ФОТО, ВІДЕО: Сейтумер Сейтумеров

QHA