МОСКВА (QHA) -

Вранці 8 січня у Москві на вулиці Васильківський Стан чоловік скоїв збройний напад на свого сусіда, в результаті чого той загинув від вогнепальних поранень. Пізніше злочинець перемістився на дитячий майданчик, де влаштував хаотичну стрілянину. Внаслідок цього були поранені двоє поліцейських, що прибули на виклик. Після чоловік вчинив самогубство просто на місці злочину. Про це повідомляє «Українська правда».

— Співробітники поліції вжили заходів для затримання можливого підозрюваного, який чинив їм опір і зробив постріли по наряду позавідомчої охорони. Після чого підозрюваний покінчив життя самогубством. В результаті двоє співробітників отримали поранення, стверджується у заяві про подію слідчого комітету Росії.

Пізніше російські журналісти з'ясували, що ця людина провела 5 місяців на Донбасі, де воювала у складі терористичної організації «ДНР», а пізніше була інструктором і готувала проросійських терористів до бойових дій. Також злочинець обіймав у організації посаду педагога-психолога і був автором методичного посібника для бойовиків під назвою «Кодекс стрільця».

Нагадаємо, як передавало QHA, міністр з питань окупованих територій України Георгій Тука у своєму інтерв'ю 5 січня стверджував, що за найменшого відхиленні від нинішньої риторики російської влади проросійські терористи, що воюють на Донбасі проти України, можуть опинитися в Росії поза законом, адже різниці між «найманцем» і «добровольцем» у контексті агресії РФ практично немає. У такому випадку кожен з бойовиків ОРДЛО може опинитися під слідством російських правоохоронців і згодом опинитися у в'язниці.

ФОТО: інтернет

QHA