ОДЕСА (QHA) -

Народний депутат Олексій Гончаренко знайдений і перебуває у безпеці. Також співробітниками прокуратури було затримано трьох його викрадачів. Про це на брифінгу повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко.

Представник прокуратури поінформував, що вдалося запобігти завдаванню тілесних ушкоджень депутату Гончаренку. Був названий і замовник злочину — депутат Лиманської райради Одеської області Кушнарьов. Прокурор стверджує, що син Кушнарьова був серед загиблих 2 травня 2014 року в Одесі.

— Викрадач виїхав на місце і хотів завдати депутату тілесних ушкоджень, застосувати кислоту, щоб позбавити його зору, понівечити обличчя, а також переламати колінні чашечки. У людини є мотив, вона є і замовником викрадення, і виконавцем. Співробітники СБУ і прокуратури не дали здійснити злочин.

Прокурор повідомив, що факт замаху на життя і здоров'я народного депутата було встановлено. Також під час затримання було вилучено всі речові докази.

Пізніше сам потерпілий зізнався, що виступив в ролі «наживки» в операції силових структур із затримання злочинного угруповання.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олексій Гончаренко був викрадений вночі в Одесі. За інформацією знайомих, ввечері напередодні нардеп виїхав до Одеси на зустріч, а вранці перестав виходити на зв'язок. Його колеги по фракції припустили політичний характер злочину.

ФОТО: інтернет

QHA