ЧОНГАР (QHA) -

Російські прикордонники не пропустили до анексованого Криму громадянина України та відібрали у нього паспорт при перетині адміністративного кордону, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

Інцидент стався в середу, 1 березня, на КПВВ «Чонгар».

— Окупанти спочатку почали вести допит, який тривав понад 15-ти годин, і чинили на нього психологічний тиск, а після цього відібрали паспорт громадянина України. Причину вилучення паспортного документа представники окупаційної влади українцеві пояснили тим, що нібито в документі є ознаки підробки, а паспорт йому не належить, — йдеться в повідомленні.

Держприкордонслужба інформує про те, що українець також пред'явив російським прикордонникам інші документи, що засвідчують його особу, але це не принесло результатів.

QHA повідомляло, що в середині лютого 2017 року співробітники прикордонного управління ФСБ Росії на кордоні з окупованим Кримом затримали громадянина України — 19-річного Сеіт-Ібраїма Зайтуллаєва. За підсумками допиту громадянина України співробітники ФСБ заявили, що той більше року входив до складу кримськотатарського батальйону ім. Номана Челебіджихана, який нібито «готував диверсійно-терористичні акти в Криму», і затримали його.

ФОТО: QHA

QHA