КИЇВ (QHA) -

З'явилися фото погрому у будівлі Святошинського районного суду міста Києва, де 24 жовтня вночі сталися зіткнення активістів «Добровольчого руху ОУН» і поліції.

Активісти почали встановлювати барикади просто у залі суду.

— У це важко повірити, але поки ви спали, у Святошинському райсуді Києва виросли барикади, — написав журналіст Богдан Кутєпов на своїй сторінці у Facebook.

Зіткнення відбулися після того, як суд переніс засідання щодо обрання запобіжного заходу лідеру «Добровольчого руху ОУН» Миколі Коханівському на ранок.

Активісти заблокували будівлю суду, щоб правоохоронці не змогли вивести Коханівського. Це і призвело до сутичок, після чого поліція намагалася штурмом взяти будівлю суду, в якій активісти почали встановлювати барикади.

На місце прибули депутати Ігор Мосійчук та Ігор Луценко.

На сторінці Hromadske.UA у Twitter з'явилося відео, на якому показано, що суд не може розпочати засідання у справі Коханівського через барикади у залах засідань.

QHA повідомляло, що члени ОУН вимагали звільнення комбата ОУН Коханівського, який затриманий правоохоронцями за стрілянину у Києві.

Нагадаємо, 21 жовтня біля станції метро «Академмістечко» поліція затримала командира добровольчого батальйону ОУН Миколу Коханівського за те, що той влаштував стрілянину. 23 жовтня суд почав розгляд клопотання про обрання йому запобіжного заходу. Однак був змушений взяти перерву до вівторка, 24 жовтня.

Джерело: Апостроф

ФОТО: Facebook Богдана Кутєпова

QHA