КИЇВ (QHA) -

Прихильники блокади торгівлі з окупованими районами Донецької та Луганської областей, серед яких ветерани АТО, бійці добровольчих батальйонів і народні депутати, ввечері у неділю, 19 лютого, встановили намет на розі вулиць Інститутської і Банкова, а пізніше вступили в зіткнення з правоохоронцями. Зіткнення сталося після того, як поліцейські завадили пронести металеві конструкції каркаса для анонсованого активістами великого намету під Адміністрацію президента для блокування роботи відомства. Про це повідомляє ZN.UA.

Увечері учасники акції в супроводі народних депутатів від «Самопомочі» Єгора Соболєва та Семена Семенченка встановили намет.

Близько 19:20 активісти намагалися зламати загородження і пройти на Банкову, правоохоронці їм перешкоджали. О 19:30 на Банкову прибуло підкріплення поліції.

Поліція затримала п'ятьох учасників протестів, у тому числі, комбата «ОУН» Миколу Кохановського. Близько 10 осіб постраждали під час сутичок. У поліції повідомили, що ситуація в центрі міста стабілізувалася, зіткнення протестуючих з правоохоронцями припинилися.

За фактом нанесення травм співробітникам поліції під час зіткнень відкриті кримінальні виробництва. У ЄРГР внесено відомості по ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України, повідомляє прес-служба столичної поліції. Всього в поліції заявили про двох постраждалих співробітників.

Вранці 20 лютого співробітники поліції відпустили Миколи Кохановського та інших затриманих раніше активістів.

ФОТО: видання «Ведомости»

QHA