КОЛОМБО (QHA) -

У Шрі-Ланці в результаті шторму "Окхі" загинув громадянин України.

Про це повідомили в уряді країни в суботу, 2 грудня.

Згідно з повідомленням, громадянина України змило потоком води неподалік від популярного серед туристів міста Галле.

Як відомо, Шрі-Ланка страждає від потужного шторму, який викликав масштабні повені.

Раніше МЗС України повідомляло, що український консул зв'язався з рятувальними службами Шрі-Ланки, щоб уточнити інформацію про постраждалих в результаті шторму українців.

Кількість жертв стихії у Шрі-Ланці вже перевищила 25 осіб.

За інформацією, пошкоджено близько 20 тисяч будинків переважно у західних і південних прибережних районах острова. Із зони лиха евакуйовано тисячі людей.

Крім того, і на індонезійському острові Ява щонайменше 25 людей стали жертвами повеней і зсувів, викликаних потужним циклоном із сильними зливами. Про це повідомили у службі надзвичайних ситуацій Індонезії.

Так, шторм "Чемпака" завдав значних руйнувань в окрузі Пачітан в центральній частині південного узбережжя острова. Зазначається, що сильний вітер і повінь пошкодили понад 1,7 тисячі будинків, з регіону евакуювали понад дві тисячі місцевих жителів.

Раніше повідомлялося, що в результаті повені в околицях Афін загинули 13 осіб, кілька людей зникли безвісти. Крім того 13 людей отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Як писало QHA, в жовтні у В'єтнамі під час повені загинули 54 людини, 39 пропали безвісти. Повінь охопила північну і центральну частини країни. В результаті стихії зруйновано 317 будинків, понад 34 тис. будинків затоплені або пошкоджені.

QHA