ДНІПРО (QHA) -

На одному із залізничних переїздів, на вулиці Академіка Белелюбського у Дніпрі 12 червня потяг зіткнувся з трамваєм №19, в якому знаходилися 30 пасажирів.

Про це повідомляє Інформатор.

Аварія сталася приблизно о 8:00, на залізничному переїзді. Очевидці розповіли, що поїзд рухався заднім ходом у бік річпорту, коли трамвай стояв на зупинці, випускаючи пасажирів. Після цього почав рух, через що сталося зіткнення.

Відомо, що трамвай почав рух на заборонний сигнал світлофора і не побачив составу, що рухався в його бік. Один з керівників КП «Дніпровський електротранспорт» розповів:

— Дивно дуже, чому водій не помітила состав і поїхала на червоне світло. У неї стаж 37 років, вона зразковий співробітник. За нею навіть закріплений певний трамвай.

Внаслідок аварії загинув співробітник залізниці, який у момент зіткнення стояв на підніжці вагона. Його розчавило між вагонами. Водій трамвая отримала розсічення голови, її доправили до лікарні. Пасажири не постраждали.

Як повідомляло QHA, 10 червня у морі біля узбережжя Керченської набережної зіткнулися прогулянкова яхта і швидкісний катер. У результаті двоє людей загинули, ще троє отримали травми.

ФОТО: інтернет

QHA