КИЇВ (QHA) -

Президент Петро Порошенко збирає вище військове командування для пошуку шляхів ліквідації надзвичайної ситуації, що виникла в селі Калинівка Вінницької області.

Про це президент повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці.

— Прийняв рішення скликати військовий кабінет за участю прем'єр-міністра, секретаря РНБО, міністра оборони, начальника Генштабу, голови СБУ, а також керівництва Нацполіції, Нацгвардії та Служби надзвичайних ситуацій відразу посля їх повернення з Вінниці, — пише голова держави.

Окремо президент подякував всім волонтерам, які допомагали рятувати людей. Порошенко зазначив також ефективні дії представників центральної та місцевої влади під час евакуації населення.

Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє, що інтенсивність вибухів на складах у Калинівці знизилася і сапери розчищають територію. Ліквідація місць загоряння триває.

Найближчим часом групи саперів почнуть перевірку населених пунктів, з яких проводилася евакуація жителів, на наявність вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, увечері 26 вересня сталася пожежа на складах боєприпасів, розташованих у районі села Калинівка Вінницької області. Це призвело до детонації снарядів.

QHA