ЛОНДОН -

Група прихильників терористичної організації РКК у Лондоні спробувала зашкодити проведенню заходу, присвяченого пам'яті жертв спроби перевороту у Туреччині 15 липня 2016 року.

У заході, організованому лондонською філією Союзу європейських турецьких демократів (UETD) в районі Волтемстоу, взяли участь 350 громадян Туреччини.

Група з 40 прихильників РКК спробувала зашкодити проведенню акції.

Британська поліція довгий час не втручалася в те, що відбувається, що викликало невдоволення учасників акції.

Від кинутих прихильниками РКК каменів і пляшок постраждав один співробітник поліції. Між прихильниками РКК та учасниками акції відбулися зіткнення. Поліція затримала трьох прихильників РКК і одного учасника акції.

Пізніше захід було перенесено в одну з будівель міста, куди була направлена ​​бригада поліції.

Навколо будівлі посилені заходи безпеки.

Група військовослужбовців ЗС Туреччини, які перебувають в угрупованні FETO Фетхуллаха Ґюлена, в ніч з 15 на 16 липня 2016 року вчинила спробу збройного захоплення влади в країні. Дії хунти були рішуче зупинені завдяки керівництву країни і органів правопорядку, а також пересічних громадян. Тоді загинули 250 осіб. США та Європейський союз внесли PKK до списків терористичних організацій.

Терористична організація PKK здійснює збройні напади на державні структури та громадян Туреччини.

Незважаючи на спроби Туреччини віднайти шляхи врегулювання ситуації, терористична організація PKK з липня 2015 року відновила збройні напади.

З цього часу загинули близько 500 мирних жителів і 800 співробітників сил безпеки. В ході операцій сил безпеки знищено або заарештовано понад 10 тисяч терористів PKK.

ДЖЕРЕЛО: АА

QHA