ОСТІН (QHA) -

Причиною стрілянини у баптистській церкві в Техасі, ймовірно, був конфлікт у родині нападника Девіна Келлі. Про це повідомив представник департаменту Техасу з громадської безпеки Фріман Мартін, пише CNN.

За його словами, у церкві, де сталася стрілянина, була теща нападника. Раніше вона отримала від нього повідомлення з погрозою.

Мартін наголосив, що «расова приналежність не була мотивом». «Це були не релігійні спонукання. Це була домашня ситуація, внутрішня ситуація з родичами», — сказав він. За словами поліцейських, подіям в церкві передував конфлікт в родині нападника, однак поки передчасно говорити, наскільки ця сварка вплинула на його плани, додає Бі-Бі-Сі. Перед смертю Келлі подзвонив своєму батькові, щоб попрощатися. Поліцейські вважають, що після цього злочинець покінчив із собою. У департаменті підтвердили, що підозрюваним у стрілянині є 26-річний Девін Келлі. Як відзначили у прес-службі відомства, він служив у ВПС США. 2012 року його вже судили, причиною розгляду став напад Келлі на дружину і дитину. Після цього його скоротили на службі.

Останні півтора місяці Келлі працював охоронцем на курорті Summit Vacation Resort у Нью-Браунфелс. Губернатор Техасу Грег Еббот розповів, що Келлі намагався отримати ліцензію на зброю, проте йому у цьому відмовили. Раніше президент США Дональд Трамп говорив, що причиною стрілянини були «проблеми із психікою» Келлі.

Нагадаємо, в результаті стрілянини 5 листопада у баптистській церкві Сазерленд Спрінгс в американському штаті Техас загинули 26 людей, ще 20 отримали поранення.

QHA повідомляло, що на думку президента США Дональда Трампа, стрілянина у баптистській церкві у Сазерленд-Спрінгс могла статися через психічні проблеми нападника.

Джерело: «Дождь»

QHA