КИЇВ (QHA) -

Поліція виявила частини тіла шведської журналістки Кім Валле, яка загинула в серпні на підводному човні «Наутілус» під час інтерв'ю з винахідником Петером Мадсеном.

У поліції повідомили, що водолази знайшли голову і ноги журналістки, запаковані у пластикові пакети, на дні яких знаходилися важкі шматки металу.

Крім цього водолази знайшли ніж і фрагменти одягу жінки.

Нагадаємо, 10 серпня з Копенгагену вийшов підводний човен «Наутілус», на борту якого перебувала журналістка Кім Валле і винахідник Петер Мадсен, про якого журналістка готувала репортаж. У ніч на 11 серпня човен затонув. Винахіднику вдалося врятуватися, а ось шведської журналістки там не було.

22 серпня знайшли тіло Кім, але без голови і кінцівок. Аналіз ДНК підтвердив, що тіло належить саме журналістці.

Мадсен, головний підозрюваний у вбивстві, заявив, що він висадив Кім Валле на причалі Рефхален у Копенгагені. Пізніше він заявив, що журналістка загинула в результаті нещасного випадку, і винахідник викинув її тіло в море. Після цього його свідчення змінювалися кілька разів. На даний момент Мадсен перебуває під вартою.

Також у винахідника знайшли на жорсткому диску відео з жінкою, яку катують, а потім обезголовлюють і спалюють. Мадсен заявив, що відео йому не належить.

Джерело: The Associated Press

QHA