КИЇВ (QHA) -

Правоохоронці відпустили чотирьох учасників смолоскипної ходи на честь четвертої річниці побиття студентів Євромайдану, які були затримані раніше в середу ввечері у центрі Києва.

— Так, уже відпустили, повідомили у поліції м. Києва в середу ввечері.

На сторінці у Facebook поліція Києва уточнила, що четверо учасників акції були доправлені в управління поліції за порушення громадського порядку. На них склали адміністративні протоколи за ст.173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення та відпустили.

Раніше цього дня учасники акції, наблизившись до будівлі МВС на вул. Богомольця із запаленими смолоскипами почали кидати сніжки в кордон поліції, виставлений перед входом до будівлі міністерства.

Після цього деякі активні учасники ходи були затримані правоохоронцями. За даними організаторів акції, всі вони були доправлені до Печерського районного відділу столичної поліції.

Через нетривалий час після затримань інші учасники акції розійшлися, мітинг закінчився.

Як повідомлялося, учасники ходи планували в середу пройти до будівель адміністрації президента, МВС і Генпрокуратури з вимогою розслідувати факт побиття студентів 29 листопада 2013 року. Біля будівлі АП вони закидали фаєрами кордон правоохоронців, однак співробітники поліції відкинули їх і жодних силових дій проти учасників мітингу не вчинили.

РБК-Україна показало відео інциденту під МВС:

QHA повідомляло, що 29 листопада під будівлею МВС відбулися сутички між активістами і правоохоронцями.

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

QHA