БЕЙРУТ -

У результаті пожежі у таборі сирійських біженців «Каб Ільяс» у долині Бекаа на сході Лівану загинули чотири особи, багато осіб отримали поранення, повідомляє АА.

За словами очевидців, пожежа почалася в неділю. Полум'я та густі хмари чорного диму було видно з площі міста Каб Еліас, що знаходиться в годині їзди від Бейрута. У цей же час лунали вибухи газових балонів.

Кореспондент катарського телеканалу Аль-Джазіра, який опинився на місці події, описав наслідки катастрофи у такий спосіб:

— Це повне спустошення. Втікши від воєн і розрухи, вони залишили свої будинки. У таборі біженців жили в бараках зі шматків дерева і пластика. Але пожежа їх позбавив і цього... Місцеві кажуть, що один із жителів готував їжу на кухні та забув прикрутити газ.

Представник Агентства ООН у справах біженців Дана Слейман заявила, що пожежа залишила без даху над головою 102 сім'ї, які проживають у таборі.

На даний момент на території табору працюють пожежники і лікарі швидкої допомоги. Причина пожежі встановлюється. Влада побоюється, що число жертв пожежі може вирости.

Джерело і фото: АА

QHA