ВІННИЦЯ (QHA) -

У половині сховищ, охоплених вогнем, боєприпасів немає, зазначає Генштаб на сторінці в Фейсбук.

— На складах озброєння Збройних сил України, розташованих у районі населеного пункту Калинівка Вінницької області, тривають заходи з локалізації пожежі. Площа загоряння становить близько 10 відсотків від загальної площі арсеналу. У половині охоплених вогнем сховищ боєприпаси відсутні, — йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що підрозділи Нацгвардії та Нацполіції разом з місцевою владою проводять евакуацію людей з навколишніх населених пунктів: Калинівка, Павлівка і Мізяки.

Крім того, у Генштабі повідомили, що на складах у Калинівці не було хімречовин, вибухають танкові боєприпаси.

— У мене є інформація, що підриви були саме на майданчику зберігання танкових боєприпасів, — сказав керівник управління зі зв'язків з громадськістю Генштабу ЗСУ Богдан Сеник у ніч на середу.

При цьому керівник прес-служби Генштабу спростував інформацію про хімічні речовини, що нібито зберігалися в Калинівці,  як таку, що «не відповідає дійсності».

За даними ДСНС, станом на 6 годину ранку середи у Калинівському районі евакуйовані 28,3 тисяч осіб, з яких евакуюється власним транспортом 20 тис. осіб, із збірних евакопункту — 8,3 тис. осіб.

QHA повідомляло, що увечері 26 вересня у Калинівці Вінницької області почали вибухати склади боєприпасів. Проведена евакуація людей із зони можливого ураження.

На місці подій знаходяться прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, керівництво Міноборони, СБУ, МВС.

QHA