МИКОЛАЇВ (QHA) -

У Миколаївській області у ніч на вівторок сталася пожежа на полігоні ЗСУ "Широкий лан", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

У результаті інциденту загинув один військовослужбовець і семеро постраждали.

— На 235-му загальновійськовому полігоні у результаті порушення правил безпеки під час використання печі в нічний час сталася пожежа, у результаті якої один військовослужбовець отримав травми, несумісні з життям, сім отримали опіки різного ступеня, — заявила прес-офіцер 92-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Христина Вдовиченко.

Як повідомляється на сторінці 92-ї бригади у Facebook, постраждалих доставили у Миколаївський військовий госпіталь. Загрози життю постраждалим військовослужбовцям немає.

За фактом пожежі і загибелі військовослужбовця призначено службове розслідування. Проводяться слідчі дії Миколаївським районним відділом поліції і військовою прокуратурою.

У повідомленні наголошується, що 12 березня була проведена перевірка пожежної безпеки наметового містечка Південним територіальним відділом пожежної безпеки. Порушень виявлено не було.

Тим часом, волонтер Юрій Мисягін на своїй сторінці у Facebook повідомив, що пожежа сталася через спробу розпалювання буржуйки за допомогою бензину.

— Вогкі дрова, спроба хлюпнути в буржуйку бензин, щоб дрова почали горіти — призвели до цієї страшної трагедії. Але — це вже не перша подібна трагедія. Були вже неодноразово пожежі, у тому числі, на цьому ж полігоні і за схожої причини. Тоді теж загинули люди, — написав він.

Волонтер зазначив, що "люди втомлені не тільки фізично, а й психологічно, «валяться з ніг», забувають про всі інструкції, і у результаті відбувається трагедія"

— А чому особовий склад у такому стані — це вимагає окремих постів і не одного, — резюмував він.

Нагадаємо, у вересні минулого року на складах боєприпасів ЗСУ в районі Калинівки Вінницької області сталася пожежа. Площа займання склала близько 10 відсотків від загальної площі арсеналу.

QHA