СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У Джанкойському, Радянському і Красноперекопському районах Криму азіатська перелітна сарана атакувала майже тисячу гектарів сільгоспкультур.

Про це повідомила прес-служба підконтрольного Кремлю міністерства сільського господарства Криму. «Міністр» Андрій Рюмшин заявив:

— Фахівцями філії федеральної державної бюджетної установи «Россельхозцентр» по Республіці Крим на виявлення личинок азіатської перелітної сарани були проведені обстеження на площі 1 817 га земель державної власності у Джанкойському, Радянському та Красноперекопському районах. Середня чисельність шкідника становила 59 личинок на квадратний метр. Максимальна кількість сарани, а саме 310 личинок на квадрат, виявлена на площі 85 гектарів у Радянському районі.

Також наголошується, що личинки були знайдені на площі близько 900 гектарів.

За інформацією прес-служби «Мінсільгоспу», найбільш тяжке становище у Радянському районі: личинки сарани були виявлені на всій обстежуваній площі у 300 гектарів біля села Присивашне.

Відзначимо, що азіатська сарана шкодить польовим, городнім, садовим, лісовим, овочевим, баштанним, ягідним і різним технічним культурам.

Як повідомляло QHA, у кінці травня на окупованому півострові прогнозували загрозу поширення азіатської перелітної сарани.

ФОТО: інтернет

QHA