КИЇВ (QHA) -

У Київській області затримано злочинця, який крав автомобілі для продажу в окупованому Криму, повідомляє прокуратура АРК.

Співробітники прокуратури АРК і СБУ 20 червня провели низку санкціонованих обшуків у Києві та Київській області.

— Під час обшуків виявлено та затримано особу, яка була оголошена в розшук органами Національної поліції України за вчинення на території міста Києва кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом).

Крім того, під час зазначених обшуків виявлено чотири автомобілі елітних марок, викрадені в різних регіонах України. За даними слідства, вони повинні були бути переправлені на територію тимчасово окупованого Криму для подальшої реалізації.

Також слідчим відділом прокуратури АРК здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом протиправних дій посадових осіб правоохоронних органів.

— Правоохоронці з метою одержання неправомірної вигоди для себе за попередньою змовою з іншими особами налагодили канал незаконного переміщення на материкову частину України, і, з неї, на територію Криму грошових коштів і майна, у тому числі транспортних засобів, здобутих злочинним шляхом.

ФОТО: інтернет, прокуратура АРК

QHA