АВДІЇВКА (QHA) -

Протягом минулої доби зафіксовано 105 обстрілів бойовиками позицій українських військових. Терористи застосовували гранатомети, міномети і стрілецьку зброю.

У суботу, 18 лютого, російсько-окупаційні війська знову зробили спробу наступу на сили АТО поблизу Авдіївки.

Повідомляється, що вночі на 19 лютого Авдіївська центральна міська лікарня була перепідключена на більш потужний генератор (40 кВт). Медичний заклад функціонує в штатному режимі.

Станом на 7:00 19 лютого тиск у тепломережах міста в нормі, у приміщеннях підтримується температура близько 20 градусів тепла.

Нагадаємо, проросійські бойовики з 29 січня ведуть масовані обстріли Авдіївки та її околиць, підрозділи ЗСУ на позиціях біля населеного пункту відбили кілька спроб штурму.

Обстріли Авдіївки з великокаліберної артилерії та РСЗВ вже призвели до серйозних руйнувань і жертв. Через обстріли російських сил було порушено тепло- і енергопостачання міста, у місті запроваджений режим надзвичайної ситуації. Призупинив роботу коксохімічний завод.

У понеділок, 6 лютого, було відновлене водо-, тепло- та електропостачання Авдіївки, запрацювали загальноосвітні школи і дитячі садки.

ФОТО: інтернет

QHA