ХЕРСОН (QHA) -

На запланований і дозволений міською владою мітинг «Союзу лівих сил» під радянськими гаслами «Мир. Праця. Травень», червоними прапорами і антиукраїнськими вимогами «припинити війну» днем 1 травня прибули українські націоналісти і спробували зупинити захід. Про це повідомляє «Центр журналістських розслідувань».

Трохи пізніше невідомі спровокували кілька сутичок, які призвели до травм серед мітингувальників. Поліція встигла втрутитися і зупинити агресію.

— Я не помилився, коли вчора попереджав, що проросійські сили на Херсонщині приготували провокації. Але, завдяки херсонськими патріотам, всі провокації були жорстко придушені, — повідомив місцевий депутат Микола Ставицький.

Пізніше українські націоналісти обурилися тим, що правоохоронці спробували відпустити одного з затриманих прихильників лівих сил, що теж переросло у невелике зіткнення.

— Національний корпус «Азов» вимагає законності. Щоб цією особою займалося СБУ, а не поліція, тому що поліція може тільки відпустити його, більше нічого, — заявив за підсумками події представник «Азова».

Пізніше у прес-службі Нацполіції Херсонської області відзначили, що в цілому правоохоронцям вдалося забезпечити громадський порядок під час проведення масових акцій у Херсоні. До правоохоронних органів було подано всього 2 заяви за ознаками правопорушення за ст.125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження), кілька людей доставлені до відділення поліції.

Нагадаємо, глава Херсонської ОДА Андрій Гордєєв повідомляв, що у місті Херсоні на травневі свята готуються провокації, спонсоровані країною-агресором Російською Федерацією. Він звернувся до українців з проханням провести свята не в місцях масового скупчення людей і не підтримувати агресивних дій провокаторів.

ФОТО: інтернет

QHA