ДОНЕЦЬК (QHA) -

У з'єднаннях та частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ВО ЗС РФ відзначається зростання кількості злочинів і заворушень, скоєних російськими військовослужбовцями щодо цивільного населення, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

— Військовослужбовці інженерного підрозділу 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК у стані алкогольного сп'яніння жорстоко побили цивільних осіб у нічному розважальному закладі в селі Хрещатицьке (Новоазовський район). Травмовано більше десяти цивільних, один з яких помер від отриманих травм у лікарні, — сказано в повідомленні.

Місцеві жителі, обурені діями російських військовослужбовців, зібралися на стихійний мітинг з вимогою неупередженого розслідування і покарання винних. Силами спеціального підрозділу "МВС ДНР", із залученням підрозділу окремого комендантського полку 1 АК мітинг був локалізований. Найбільш активні учасники були взяті під варту.

QHA повідомляло, що незалежно від результатів аналізів крові на ВІЛ/СНІД та наркотики бойовики можуть все одно залишитися на «військову службу».

ФОТО: інтернет

QHA