ДОНЕЦЬК (QHA) -

Озброєні люди увірвалися у приміщення гуманітарного штабу Ріната Ахметова, що знаходиться на території стадіону Донбас-арена в окупованому Донецьку і заблокували його роботу. Про це повідомляє футбольне видання UA.Футбол.

— Озброєні люди заблокували розподільний центр на «Донбас Арені» і пункти видачі Гуманітарного штабу Ріната Ахметова на тимчасово непідконтрольній Україні території. Достовірної інформації про причини таких дій немає. Приміщення, інвентар і вся гуманітарна допомога Штабу заблоковані, і волонтери Штабу не мають до них доступу.

Повідомляється також, що директор стадіону був заарештований терористами і відправлений до місцевого «МДБ ДНР».

У той же час підконтрольні терористам видання стверджують, що захоплення гуманітарного штабу було «візитом донецьких правоохоронців для прояснення ситуації» у зв'язку із тим, що штаб нібито припинив роботу після заяви ватажка бойовиків Захарченка про «націоналізацію» підприємств Ріната Ахметова.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, своїм «розпорядженням» від 27 лютого терористи ОРДЛО зобов'язали підприємства України до 1 березня укласти договори із податковими агентами незаконних псевдореспублік. У разі невиконання «указу» бойовики мають намір замінювати на підприємствах нинішнє керівництво підконтрольними собі тимчасовими адміністраціями.

ФОТО: інтернет

QHA