КИЇВ (QHA) -

У мережі опублікували відео перших хвилин після вибуху, в якому постраждав народний депутат України Ігор Мосійчук та загинув його охоронець.

На відео показано, як медики заносять пораненого нардепа до машини швидкої допомоги.

 

 

 

Після операції Мосійчук повідомив, хто міг влаштувати це замах, і про стан свого здоров'я. Заяву опублікували на його сторінці в Фейсбуці і в ній сказано, що замовники замаху «сидять у Москві».

— Я вважаю, що замовники сидять у Москві. Виконавці — київські. Не виключено, що агентура серед патріотичного середовища. Це перший замах на державного діяча такого рівня в Україні, — зазначив Мосійчук.

Він додав, що вижив тільки завдяки своєму охоронцеві, у якого залишилася 4-річна донька, а також пообіцяв підтримку його сім'ї.

— Живим я залишився тільки завдяки моєму загиблому охоронцеві Руслану. Він колишній беркутівець, що у 2013 стояв по інший бік барикад. А вчора він загинув, рятуючи мене — націоналіста. Життя не чорно-біле. Щоб перемогти, ми повинні це усвідомити.

Раніше QHA повідомляло, що глава фракції «Радикальної партії» Олег Ляшко заявив, що замах на народного депутата Ігоря Мосійчука пов'язаний з його професійною діяльністю.

Увечері 25 жовтня на народного депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука невідомі скоїли замах. Він отримав поранення і нині перебуває в лікарні.

За попередньою інформацією, вибухівку для замаху на народного депутата Мосійчука заклали не в автомобіль, а в мотоцикл, що стояв поруч.

Відео: dtp.kiev.ua

QHA