СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У селі Урожайному в окупованому Криму силовики проводять обшук у будинку кримськотатарського активіста, голови Урожайненського Меджлісу Совєтського району, члена регіонального Меджлісу Ібраїма Османова. Про це повідомив кримськотатарський активіст Сервер Мустафаєв на своїй сторінці в Facebook.

— Обшук у с. Урожайному Совєтського району, у будинку кримськотатарського активіста Ібраїма ага Османова, — написав він.

У громадському об'єднанні «Кримська солідарність» у Facebook відзначили, що обшук почався о 7 ранку (6:00 за Києвом).

— Шукають наркотики. Обшук проходить відразу в двох сусідніх будинках. Самого Ібраїма Османова немає вдома. На сина Ібраїма Османова Рустема виписують постанову.

Активісти додали, що поки невідомі причини, за якими виписують постанову на сина голови Урожайненського Меджлісу Совєтського району.

QHA повідомляло, що силовики в Бахчисараї без пояснень затримали кримського татарина Рустема Османова. Його доставили до РОВД міста Бахчисарай. За машиною силовиків поїхав батько затриманого. Мати Рустема Османова зазначила, що причину затримання силовики не назвали.

Нагадаємо, представник міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch в Україні Таня Купер заявила, що в окупованому Криму посилюється тиск на кримських татар. Вона зазначила, що репресії силовиків пов'язані з критикою кримськими татарами дій російської влади ще з моменту окупації в 2014 році. Купер додала, що всі переслідування відбуваються за політичними мотивами.

QHA