ХАБАРОВСЬК (QHA) -

У російському Хабаровську увечері 21 квітня місцевий житель 1999 року народження відкрив вогонь з пістолета у приймальні управління ФСБ. Про це повідомляє Meduza.

Увійшовши до приміщення приймальні, хабаровчанин, не сказавши ні слова, почав стріляти. ФСБ повідомило, що співробітники, які загинули в результаті стрілянини — це перекладач із азербайджанської мови та співробітник відділу з захисту конституційного ладу та боротьби з тероризмом.

Деякі очевидці стверджують, що насправді юнак виманив оперативника і перекладача на вулицю, вистрілив з пістолета, зняв автомат з убитого співробітника ФСБ і почав з нього безладну стрілянину по людях у приміщенні.

Зловмисник убив двох людей і поранив ще одного, після чого його застрелили.


Представники хабаровської преси повідомили, що злочинець разом із 10 спільниками викрав зброю з місцевого стрілецького клубу, убивши охоронця закладу. Всього було викрадено 25 одиниць зброї.


У ФСБ пізніше заявили, що юнак, який скоїв злочин, міг належати до неонацистського угруповання. Також через деякий час назвали прізвище нападника — Конєв А.В.

У той же час, якась «Російська повстанська армія» відправила пресі лист, в якому взяла на себе відповідальність за подію. Автори відзначають, що борються з «репресивним режимом Путіна і його каральних органів».

У джерелі повідомляється, що «Російська повстанська армія» створена 29 грудня 2014 року в Києві. Організація позиціонує себе як об'єднання політичних емігрантів.

У своєму маніфесті РПА заявляє, що добивається «повалення режиму Путіна і неорадянської номенклатури», «припинення війни в Україні» і «закріплення національного суверенітету російського народу».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, у Москві 19 квітня помер журналіст газети «Новий Петербург» Микола Андрущенко, якого жорстоко побили невідомі 9 березня. Журналіст писав про «бандитський Петербург» і про зв'язки Володимира Путіна з місцевим криміналітетом у 1990-х роках. Головний редактор газети, де працював журналіст, припустив, що причиною нападу на Андрущенка могли стати його гострі публікації в газеті.

ФОТО: інтернет

 

QHA