КИЇВ (QHA) -

Народний депутат, член колегії Міністерства внутрішніх справ Антон Герашенко заявив, що глава Генерального Штабу Збройних сил України Віктор Муженко та його заступник мають бути покарані за вибухи на військових складах у Калинівці.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

— Цей стратегічний склад, слідом за Балаклійським та Сватівським військовими складами, перетворився в ніщо через тотальну безкарність вищого військового керівництва Збройних сил України за попередні катастрофи, — написав він.

Геращенко додав, що місце Муженка повинен зайняти молодий і відповідальний офіцер Збройних сил України, який очолить процес справжньої реформи армії та флоту.

Нардеп зазначив, що причиною вибухів на складі стала недбалість і безкарність вищого військового керівництва. При цьому він виступив із пропозицією якнайшвидше розглянути питання відставки глави Генерального штабу Віктора Муженка та його заступника, які відповідальні за збереження та безпеку військових складів.

Крім цього, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з бюджету буде виділено 100 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків пожежі. Це рішення було прийнято під час засідання уряду 27 вересня.

Як писало QHA, радник президента України Петра Порошенка Юрій Бірюков заявив, що пожежа і вибухи на складах боєприпасів у Калинівці Вінницької області здійснили за допомогою безпілотного літального апарату.

Нагадаємо, ввечері 26 вересня у Калинівці Вінницької області почали вибухати склади боєприпасів. Із зони можливого ураження було евакуйовано більше 30 тис людей.

QHA