КИЇВ (QHA) -

У Закарпатській області після інтенсивних опадів стався прорив дамби, в результаті чого було підтоплено кілька сіл. Про це повідомили у прес-службі Державного агентства водних ресурсів України.

— В результаті прориву дамби на р. Боржава у Виноградівському районі сталося підтоплення сільськогосподарських угідь села Боржавське та Великі Ком'яти з подальшим переходом частини води самопливом у бік с. Заріччя, що призвело до підтоплення сільськогосподарських угідь та домогосподарств громадян, сказано у повідомленні.

У прес-службі зазначили, що місцева влада провела огляд підтоплених територій.

— При огляді було визначено домогосподарства, які зазнали підтоплення, і складені відповідні акти, а також прийняте рішення про термінове відновлення пошкодженої частини дамби.

Крім цього, через опади підтопленими залишаються сільськогосподарські угіддя в селах Вільхівка і Каянське в Іршавському районі.

Нагадаємо, у грудні на Закарпатті в результаті повені підтопило кілька десятків будинків, а також зашкодило міст, через що перекрили трасу «Мукачево-Рогатин». Крім цього, в Тячівському районі біля села Вонігово річка Теребля прорвала близько 150 метрів дамби і вилилася на територію села.

QHA