РІВНЕ (QHA) -

У четвер, 7 вересня, у Рівненській області виник конфлікт між нелегальними копачами бурштину, лісниками і поліцейськими, повідомляє Головне обласне управління Національної поліції.

Згідно з повідомленням, зіткнення відбулися біля села Більська Воля Володимирецького району. Близько 15-ї години лісники планували на тракторах ліквідувати наслідки розмиття грунту і засипати ями в місцях незаконного видобутку бурштину. Однак їм зашкодили близько 40 старателів, заблокувавши рух. Лісники викликали на допомогу поліцейських.

— У селі Більська Воля дорогу їм перегородили близько 150 місцевих жителів, які почали чинити опір і кидати каміння в бік правоохоронців, йдеться у повідомленні.

Поліцейські використовували пристрої для відстрілу гумовими кулями і балончики зі сльозогінним газом.

У поліції заявили, що за станом на 17:00 конфлікт був вичерпаний, а в результаті зіткнень ніхто не постраждав. За фактом події проводиться перевірка.

Нагадаємо, в червні у Рівненській поліцейські виявили факт незаконного видобутку бурштину та вилучили дві мотопомпи в копачів. Останні чинили опір, в результаті чого правоохоронці отримали тілесні ушкодження, також були пошкоджені дві службові машини.

ФОТО: інтернет

QHA