РІВНЕ (QHA) -

У Рівненському обласному лабораторному центрі повідомили, що причиною спалаху кишкової інфекції в смт Зарічне стала сальмонела ентерідіс, виявлена у варених яйцях, якими обідали діти.

Як повідомлялося, до інфекційнеого відділення Зарічненської райлікарні потрапили 9 першокласників. Згодом кількість постраждалих збільшилася удвічі.

Фахівці лабораторного центру провели епідеміологічне розслідування, на мікробіологічне дослідження відібрано 90 проб харчових продуктів, питної води та змивів з об’єктів довкілля.

У навчальному закладі виявили ряд порушень: у харчоблоці не було достатньої кількості холодильного та морозильного обладнання та відсутні термометри для контролю температурного режиму; не дотримувалося «товарне сусідство» при зберіганні харчових продуктів, що швидко псуються; порушувалися вимоги обробки яєць; мийні ванни у м’ясному цеху не були підключені до каналізаційної мережі, а частина розроблювального інвентарю потребує заміни та поновлення маркування; у закладі недостатньо стелажів для зберігання кухонного посуду та відсутні контейнери для зберігання овочів; з порушенням ведеться журнал бракеражу готової продукції; недостатня кількість інвентарю для прибирання тощо.

Підприємство, яке забезпечує харчування Зарічненської школи — ТОВ «ТРАНС ЛОГІСТИК ЦЕНТР» (Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе). Яйця були завезені з Тернопільської області — ПАТ «Птахофабрика Тернопільська».

ФОТО: dpchas.com.ua

QHA