РІВНЕ (QHA) -

Вчора, 1 лютого, на отриманні неправомірної вигоди працівниками СБУ спільно з працівниками прокуратури та Управління внутрішньої безпеки у Рівненській області ДВБ Нацполіції України був затриманий старший інспектор з дорожнього нагляду Сарненського відділу поліції у Рівненській області. За інформацією місцевих журналістів, це був майор Олександр Соколовський, який отримав хабар у розмірі 500 доларів США від громадянина за повернення автомобіля «BMW» зі спецмайданчика.

Правоохоронця затримали під час отримання хабара в адмінприміщенні відділу поліції. Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Як повідомили в обласній поліції, затриманий поліцейський був відсторонений від служби, далі буде рішення щодо його звільнення з органів поліції. Начальник Управління Національної поліції у Рівненській області Валерій Присяжнюк наголосив, що хабарник понесе відповідальність за скоєне, а інші корупційні прояви, за його словами, закінчуватимуться звільненням.

ФОТО: СБУ

QHA