МОСКВА (QHA) -

У Москві поліція зірвала антивоєнний концерт «Дезертир-фест» і затримала близько 60 осіб. Про це повідомляє російське агентство «ОВД-инфо».

— У даний час три або чотири автобуси з затриманими на «Дезертир-фесті» їдуть до ВВС «Текстильники» і «Рязанський». Загалом затримано не менше шістдесяти осіб, — повідомляє видання.

Стверджується, що співробітники російської поліції приїхали на фестиваль і під приводом того, що їм повідомили, що десь поруч збирається підозріле угруповання, заблокували всі виходи. Потім правоохоронці почали вимагати видачі організаторів заходу і в разі незгоди пообіцяли затримати всіх присутніх.

Після цього поліцейські почали перевіряти у присутніх документи і вантажити всіх до автобусів. Серед тих, хто прийшов, також спостерігалося багато неповнолітніх.

Пізніше затриманих розвезли по ВВС Москви. У ВВС «Рязанському» у 25 затриманих відібрали паспорти, а неповнолітніх видали батькам, які приїхали на місце. Поліцейські стверджують, що фестиваль нібито був «несанкціонованим заходом», участь в якому «забороняється законом».

О 20:30 по Києву з ВВД «Кузьминки» почали відпускати затриманих без складання протоколів.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 14 січня кілька десятків людей були затримані під час мітингу на підтримку політичних в'язнів біля пам'ятника Грибоєдова (станція метро «Чисті ставки») у Москві. За словами очевидців, поліція застосовувала фізичну силу під час затримання мітингувальників.

ФОТО: Радіо Свобода, інтернет

QHA