КАЛАНЧАК (QHA) -

Прикордонниками на КПВВ Каланчак 7 квітня було затримано громадянина України, який незаконно потрапив на територію тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляє видання «Херсон Онлайн».

Стверджується, що під час перевірки документів прикордонники спільно з представниками Державної фіскальної служби встановили, що громадянин виїхав на авто з території України в РФ через пункт пропуску Гоптівка та через поромну переправу «Крим» незаконно потрапив на окуповану територію.

За порушення правил в'їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим та виїзду з неї прикордонники притягнули громадянина до адміністративної відповідальності за ст. 204-2 (порушення кордону; покарання — адмінарешт до 15 діб), а представники ДФС  за порушення ст. 477 Митного кодексу (порушення встановленого законодавством порядку ввезення/вивезення товарів на територію вільної митної зони) наклали штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 28 березня в пункті пропуску Чонгар при в'їзді на материкову Україну співробітниками СБУ був затриманий пособник російських окупантів Криму, відзначений за свої незаконні дії медаллю та грамотою від Міністерства оборони РФ.

ФОТО: інтернет

QHA