КИЇВ (QHA) -

Група з кількох невідомих скоїла напад на главу Інституту Національної пам'яті -— Володимира В'ятровича перед прес-конференцією біля будівлі інформаційного агентства «Укрінформ». Про це сам глава Інституту Національної пам'яті повідомив через свою сторінку у Facebook.

Двох нападників чоловіків затримали співробітники поліції до з'ясування обставин. За словами В'ятровича, нападники накинулися на нього, не пред'явивши жодних конкретних претензій.

— Якісь «хворі» у масках стояли перед «Укрінформом», де повинен був відбутися мій звіт. Троє з них кинулися на мене — невдало для них. Зараз затримані поліцією. Звіт відбувся. А «хворим» напевно таки варто частіше відвідувати спортзал, — повідомив В'ятрович.

Також В'ятрович опублікував фото групи нападників.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, керівник апарату глави СБУ Олександр Ткачук на брифінгу повідомив, що Росія спробує скористатися пам'ятними заходами у Києві, присвяченим річниці розстрілів активістів на Майдані для провокацій у вигляді зіткнень і масових заворушень. За його інформацією, з 18 по 22 лютого в Києві планується проведення трьох заходів з ознаками насильницьких дій безпосередньо з Російської Федерації.

ФОТО: інтернет

QHA