ЛУГАНСЬК (QHA) -

На Донбасі, в ОРЛО, окупованих бойовиками, на шахті "Черкаська" у місті Зимогір'я два гірники потрапили під завал, одного травмованого доставили до лікарні.

Про це заявили підконтрольні бойовикам ЗМІ з посиланням на дані "МНС ЛНР".

Обвал породи стався на глибині 680 метрів під час демонтажу кріплень.

— У результаті НП гірничий майстер 1968 р.н. з забоєм грудного відділу хребта в стані середнього ступеня тяжкості був госпіталізований до Луганської клінічної лікарні, двоє гірників 1964 і 1986 р.н. опинилися під завалами, — сказано в повідомленні.

У «міністерстві» бойовиків заявили, що продовжують пошукові роботи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в регіоні конфлікту на Донбасі підтоплюються або вже повністю затоплені та не підлягають подальшій експлуатації більше 36 шахт. Як передає кореспондент QHA, такі дані оприлюднив національний експерт проекту Дмитро Аверін під час презентації результатів екологічної оцінки впливу конфлікту на сході України на навколишнє середовище.

На сьогодні водовідлив не працює практично на всій території від Горлівки до Єнакієвого, у районі Первомайська, частково в Донецьку, Макіївці, Шахтарську, Торецькому. Дмитро Аверін зазначив, що частина шахт особливо небезпечні, а саме ті, які використовувалися як сховища відходів, — "Олександр-Захід" і "Вуглегірська", шахта Калініна в Горлівці.

QHA