ЧЕРНІГІВ (QHA) -

На Чернігівщині в результаті ураження струмом загинув 21-річний військовослужбовець контрактної служби.

Про це заявили в Головному управлінні Нацполіції у Чернігівській області.

Тіло загиблого знайшли біля трансформатора поблизу станції Жукотки в Чернігівському районі. Правоохоронці встановили, що загиблий — 21-річний військовослужбовець за контрактом, механік-водій родом зі Львівської області, який проходив військову службу в одній з військових частин Чернігівщини.

Встановлено, що він отримав ураження електричним струмом від дротів трансформаторної підстанції біля залізничної колії. Інших тілесних ушкоджень, окрім характерних після ураження електричним струмом, не виявлено. Відзначається, що військовослужбовець перебував у відрядженні, повертався з навчань з смт Гончарівське, і на залізничній станції «Жукотки» особовий склад і техніка завантажувалися у поїзди. За фактом загибелі проводиться перевірка.

Нагадаємо, раніше у Миколаєві на вулиці Соборній, провалившись в яму, загинув військовослужбовець української армії. Потерпілий йшов площею Фестивальною у напрямку Обласного палацу культури. Біля дитячої бібліотеки №2 він наступив на дерев'яний щит, який закривав приямок вікна підвального поверху будинку. Під його вагою гнилі дошки проломилися і він провалився в яму завглибшки три метри.

QHA