НЕАПОЛЬ (QHA) -

Серед постраждалих під час землетрусу в Італії попередньо немає громадян України, повідомляє Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ у Твіттері.

— Консул у Неаполі повідомляє попередню інформацію: українців немає серед загиблих і постраждалих у результаті землетрусу, — йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що на острові, розташованому в Неаполітанській затоці, стався землетрус магнітудою 4 бали на глибині близько 5 км. Влада евакуювала один готель і частину будівлі місцевої лікарні. Десятки будинків зруйновані, багато жителів острова провели ніч на вулиці. Для туристів вночі було відкрите поромне сполучення з материком, щоб бажаючі могли залишити острів достроково.

Пізніше стало відомо, що не менше двох людей загинули в результаті землетрусу на італійському острові Іскья. Загиблі — жінки. Крім того, влада отримала інформацію про 39 постраждалих.

Пожежникам і рятувальникам вдалося витягти живими з-під завалів будинків, що обрушилися, п'ятьох осіб, у тому числі — семимісячної дитини.

ФОТО: інтернет

QHA