НЕАПОЛЬ (QHA) -

Українське консульство в Неаполі з'ясовує, чи є серед постраждалих під час землетрусу на острові Іскья, розташованому в Неаполітанській затоці, громадяни України, повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на інформацію консульської служби МЗС України в Твіттері.

— Консул у Неаполі: деталі про постраждалих під час землетрусу уточнюємо. Екстрений зв'язок +39 366 102 25 85, — йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що на острові, розташованому в Неаполітанській затоці, стався землетрус магнітудою 4 бали на глибині близько 5 км. Влада евакуювала один готель і частину будівлі місцевої лікарні. Десятки будинків зруйновані, багато жителів острова провели ніч на вулиці. Для туристів вночі було відкрите поромне сполучення з материком, щоб бажаючі могли залишити острів достроково.

Пізніше стало відомо, що не менше двох людей загинули у результаті землетрусу на італійському острові Іскья. Загиблі — жінки. Крім того, влада отримала інформацію про 39 постраждалих.

Пожежникам і рятувальникам вдалося витягти живими з-під завалів будинків, що  обрушилися, п'ятьох людей, у тому числі — семимісячну дитину. У даний час рятувальники намагаються допомогти його братам, які також виявилися заблоковані під завалами. Їм — 8 і 11 років.

ФОТО: інтернет

QHA