СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Представники окупаційних правоохоронних органів перевіряють інформацію про інцидент на комбікормовому заводі в мікрорайоні Фонтани Сімферополя. Про це місцевому виданню повідомила керівник прес-служби МВС окупантів по Криму Ольга Кондрашова.

— До органів внутрішніх справ надійшла інформація про інцидент на комбікормовому заводі. Для перевірки інформації на місце виїхали оперативники слідчо-оперативної групи, які там вже з'ясовують всі деталі та обставини, — повідомила Кондрашова.

Інформація про те, що підприємство з материкової України за підробленими документами нібито намагається захопити комбікормовий завод в окупованому Сімферополі, була поширена раніше через соціальні мережі місцевими жителями.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 10 січня місцевий житель вибив вікно в будівлі так званого «уряду» Севастополя. Свій вчинок він пояснив тим, що йому «набридли приїжджі — нічого не роблять, тільки кров смокчуть». Деякі колаборанти, зокрема, екс-«заступник губернатора» Севастополя Євген Дубовик, визнали цей інцидент «початком партизанської війни».

ФОТО: інтернет

QHA