КИЇВ (QHA) -

Мати Наталії Тріли, загиблої у ДТП за участі автомобіля бізнесмена Петра Димінського, заявила про повне відшкодування їй збитків і відсутність претензій у цій справі. Фото заяви Марії Тріли опублікував на своїй сторінці у Facebook Віктор Василюк — адвокат охоронця Димінського Андрія Борща.

Збитки, завдані дорожньо-транспортною пригодою, що мали місце 18 серпня 2017 року з участю Тріли Н. Є., відшкодовані повністю. Матеріальних претензій у зв'язку із зазначеною дорожньо-транспортною пригодою не маю, що підтверджую своїм підписом, сказано у заяві.

Сам Віктор Василюк написав у Facebook, що «нарешті вдалося вибачитися перед мамою дівчини, яка загинула у ДТП 18 серпня 2017 року у Львівській області».

Нагадаємо, автомобіль відомого львівського бізнесмена Петра Димінського став учасником ДТП, в якому загинула молода жінка. ДТП сталося на трасі М10 Львів-Краковець у селі Ямельня Яворівського району близько 15:10. За попередніми висновками, автомобіль Opel, за кермом якого була 26-річна жителька села Ямельня, повертався або виїздив із села на трасу, коли в нього врізався Mercedes S 65 AMG. Молода жінка загинула на місці.

QHA