ОДЕСА (QHA) -

Дзвінок на лінію «101» надійшов о 23:37. Пожежники прибули на місце через півгодини. Пожежа була повністю локалізована близько 2 години ночі. За попередніми даними, займання почалося через коротке замикання.

Евакуація дітей була проведена адміністрацією закладу до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Рятувальниками було негайно організовано гасіння пожежі, захист від загоряння трьох сусідніх дерев'яних будівель і пошук можливих постраждалих.

Під час евакуації дітей з палаючого табору не дорахувалися двох дівчаток і одного хлопчика

При проведенні пошукових робіт і розбирання конструкцій знищеної вогнем будівлі на місці пожежі були виявлені тіла двох загиблих дітей, їх особисті дані встановлюються. Також отримали травми двоє дітей, які бригадами швидкої медичної допомоги доставлені в обласну дитячу клінічну лікарню. Всіх постраждалих від пожежі розмістили в сусідніх житлових корпусах, з ними проводять роботу практичні психологи. Роботи з розбору конструкції будівлі тривають.

До ліквідації надзвичайної події залучено 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 40 чоловік особового складу.

Нагадаємо, що саме цей дитячий табір ще 26 травня інспектував президент України Петро Порошенко під час свого візиту до Одеси.

QHA