ЛУГАНСЬК (QHA) -

СБУ припинила діяльність міжрегіонального конвертаційного центру в місті Рубіжному Луганської області.

— Річний оборот конвертаційного центру склав понад 600 млн гривень. За попередніми оцінками, збитки державного бюджету у вигляді неотриманих податків склали кілька десятків мільйонів гривень, — повідомляє прес-служба СБУ.

Організатори конвертцентра надавали послуги підприємствам реального сектора економіки з мінімізації податкових зборів і конвертації грошей у готівку через низку зареєстрованих фіктивних фірм.

Під час обшуків в офісному приміщенні конвертаційного центру, в автомобілі кур'єра і за місцем проживання його організаторів оперативники СБУ України вилучили понад 1,1 мільйона гривень, комп'ютерну техніку, установчі документи, бланки і печатки підставних комерційних структур, пластикові картки та документацію, яка підтверджує проведення незаконних фінансових операцій.

Як повідомляло раніше QHA, 21 грудня співробітники Служби безпеки України викрили діяльність великого конвертаційного центру з відділеннями в Києві та Краматорську, який фінансував терористичні організації на Донбасі.

ФОТО: інтернет

QHA