ДОНЕЦЬК (QHA) -

Оборонне відомство терористичного формування «Донецької народної республіки» вранці 8 січня повідомило про вбивство одного з командирів так званого «ополчення» Михайла Толстих, відомого під прізвиськом «Гіві». Інформацію підтвердили журналісти пропагандистських видань бойовиків.

При цьому терористи звинуватили у вбивстві свого лідера Україну, незважаючи на те, що теракт стався на непідконтрольній державі території.

— Сьогодні о 6:12 у результаті терористичного акту загинув герой ДНР, командир батальйону «Сомалі» полковник Михайло Толстих, відомий як Гіві. Це продовження терористичної війни, розпочатої українськими силовиками проти жителів Донбасу, — повідомили бойовики.

Раніше у терористичних ЗМІ Донбасу повідомлялося, що «Гіві» отримав поранення ноги під час бойових зіткнень у районі Авдіївки. Стверджувалося, що лідер бойовиків після поранення тут же повернувся в стрій.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк раніше висловлював позицію, що вбивство так званого «начальника управління міліції ЛНР» 4 лютого, терориста Олега Анащенка — це спецоперація російських спецслужб із зачистки особливо важливих свідків, які можуть свідчити проти Кремля.

ФОТО: інтернет

QHA