АНКАРА -

Бойовики PYD (курдські терористи в Сирії) намагаються скористатися хаосом на півночі країни, щоб змінити на свою користь етнічний склад населення регіону.

Як повідомляють військові джерела в Анкарі, на тлі існуючої операції «Щит Євфрату» курдські бойовики продовжують обстрілювати сирійські населені пункти, щоб змусити місцевих жителів покинути свої будинки. Таким чином терористи намагаються розширити зону свого впливу в регіоні.

Напередодні бойовики обстріляли з мінометів село Джибрин, розташоване на південному сході від міста Аазаз. Жертвами обстрілу стали п'ятеро осіб: двоє дітей і три жінки.

«Щит Євфрату» — спільна військова операція спеціальної оперативної групи Збройних сил Туреччини та ВПС міжнародної коаліції проти терористичного угрупування ІДІЛ у Сирії, яка почалася рано вранці 24 серпня. Головними цілями операції є очищення прикордонних регіонів від терористів ІДІЛ, зміцнення безпеки на кордоні, забезпечення і підтримка територіальної цілісності Сирії, а також недопущення утворення «курдського коридору» PYD на південному кордоні.

Джерело: АА

ФОТО: інтернет

QHA