КИЇВ (QHA) -

У Калинівці (Вінницька область) в ході розмінування після вибухів на складах боєприпасів виявлено близько тисячі вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

— В ході проведення робіт з гуманітарного розмінування виявлено, вилучено та передано представникам 48-го арсеналу 998 вибухонебезпечних предметів, сказано у повідомленні.

Згідно з інформацією ДСНС, всього з початку проведення робіт з розмінування отримано 358 заявок про вибухонебезпечні предмети. На даний момент усі заявки виконані.

Проводиться обстеження місцевості за межами населених пунктів, у 10-кілометровій зоні довкола складу боєприпасів.

Раніше QHA повідомляло, що 30 вересня на складах боєприпасів у районі Калинівки припинилися неконтрольовані вибухи, загрози для місцевого населення немає.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про завершення очищення від вибухонебезпечних предметів території навколо військового складу поблизу Калинівки. Пізніше було відновлено рух автотранспорту.

Нагадаємо, увечері 26 вересня сталася пожежа на складах боєприпасів, розташованих в районі Калинівки Вінницької області. Постраждали щонайменше двоє людей.

На даний момент слідчі відпрацьовують чотири основні версії детонації боєприпасів на території арсеналу.

Під час засідання військового кабінету з ситуації в Калинівці президент Порошенко заявив, що стратегічні об'єкти повинні бути захищені, а винні у вибухах на військових складах — притягнуті до відповідальності.

ФОТО: ДСНС

QHA