БАЛАКЛІЯ (QHA) -

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час візиту в Харківську область у зв'язку із НС на складах ЗСУ поблизу Балаклеї зазначив, що на ліквідацію надзвичайної ситуації в регіоні може піти від трьох до семи днів. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства внутрішніх справ.

У роботах рятувальників особливу увагу слід приділити захисту цивільного населення, наголосив глава уряду.

— Всі сили і засоби працюють для того, щоб не виникло загрози територіям у 10-кілометровій зоні від місця події. Найголовніше для нас робота з людьми і забезпечення їх на мінімальному рівні всіма необхідними речами. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб громадяни не постраждали.

За словами Володимира Гройсмана, ліквідація надзвичайної ситуації може тривати від трьох днів до тижня. На місце події була доправлена ​​допоміжна броньована техніка у достатній кількості.На даний момент до роботи залучено понад 550 осіб від Міноборони, ДСНС, Нацполіції, Нацгвардії, медичної та інших служб.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, в ніч на 23 березня о 2 годині 46 хвилин на декількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння (танкові та артилерійські снаряди 125 і 152 мм) поблизу міста Балаклія у Харківській області стався вибух і виникла пожежа, яка спричинила детонацію боєприпасів.

ФОТО: МВС

QHA