СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Стосовно директора державної бюджетної установи «Севастопольський автодор» в окупованому Криму порушено і розслідується кримінальна справа за отримання великого хабара.

Про це повідомляє портал «Події Криму».

Директору підприємства інкримінують одержання хабара у великому розмірі. За інформацією «Слідкому РФ» в окупованому Севастополі, восени 2016 року глава підприємства «Севавтодор» запропонував трьом знайомим, які спільно керували фондом «Відродження», укласти з підприємством вигідні для фірми договори на поставку будматеріалів та оренду спецтехніки. За що, а також за подальше заступництво фірми з використанням посадового становища директор підприємства вимагав передати йому хабар.

Так, в жовтні 2016 року директор «Севавтодору» уклав з фірмою договір про поставку щебеню на суму майже у 29 млн руб. і договір оренди спецтехніки на суму понад 31 млн руб. Після цього організував перерахування авансу на рахунок фонду «Відродження». У відповідь підприємці перерахували на належну директору банківську карту хабар у сумі 300 тис. руб.

«Слідком» окупантів зазначає, що на даний час причетність чиновника до скоєння злочину підтвердилася.

Вдома і на роботі обвинуваченого пройшли обшуки, і були вилучені «неспростовні докази скоєного злочину».

Також суд наклав арешт на майно обвинуваченого — понад 250 тисяч руб., два автомобілі  Toyota Land Cruiser 200 і Lexus RX350 загальною вартістю понад 6 млн руб. Главу підприємства взяли під варту.

Як повідомляло QHA, у власному кабінеті був затриманий головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука Роман Шустик за отримання великого хабара.

ФОТО: інтернет

QHA