КИЇВ (QHA) -

СБУ скасувала пропуск на в'їзд на окуповані проросійськими бойовиками території Донецької та Луганської областей керівнику центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимиру Рубану.

Про це сам Рубан заявив у коментарі InfoResist.

— Мені закидають порушення проходу. Мені не можна перевозити посилки і полонених, тільки Геращенко і тандем можуть, повідомив Рубан.

За відомостями керівника «Офіцерського корпусу», співробітники військової поліції внесли у протоколи інвентар, з яким він регулярно і без будь-яких питань відвідував окуповані території:

Приїхала військова поліція, склали протокол за мигавку, яка у мене всередині машини стоїть, в салоні не стаціонарна. Я її вмикаю, коли їжджу по «ДНР», коли перевожу полонених. Побачили поламані наручники, спецзасоби теж склали протокол.

Інформацію Рубана підтвердила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська на своїй сторінці у Facebook:

СБУ скасувала дозвіл про перетин лінії зіткнення громадянину України Рубану В.В.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, вдень 27 лютого співробітники Служби безпеки України опитали керівника центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана. Причиною опитування стало порушення ним порядку перетину лінії розмежування на Донбасі.

ФОТО: інтернет

QHA