СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Громадянин України був затриманий силами ФСБ на кордоні окупованого Криму вранці 5 січня. Під час обшуку у нього виявили 50 кг лікарських препаратів. Його звинувачують у «незаконному ввезенні медпрепаратів на територію Росії». Про це повідомляє прес-служба відомства, передає «Центр журналістських розслідувань».

— У багатосторонньому автомобільному пункті пропуску «Джанкой» співробітниками прикордонного управління затриманий громадянин України, який спробував ввезти до Криму велику партію ліків у своєму автомобілі, — повідомляє прес-служба ФСБ.

За інформацією ФСБ, препарати нібито намагалися ввезти в обшивці дверей, під заднім бампером, у ніші, обладнаній під задніми пасажирськими дверима, у кришці і в бічних відділеннях багажника.

Нагадаємо, як передавало QHA, затриманий ФСБ ще в серпні українець, житель Харкова, далекобійник Володимир Присич був продемонстрований у середині листопада на російському телеканалі «Росія-1» в якості чергового «диверсанта, завербованого ГУР України». У сюжеті він дав нібито свідчення, що виконував вказівки співробітника ГУР України.

ФОТО: інтернет

QHA