СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Кримчанина Ігоря Мовенка, вчора арештованого ФСБ за «використання нацистської символіки», випустили на свободу. Про це в ефірі «Громадського радіо» повідомила координатор Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник.

— На даний момент відомо, що підписка про невиїзд йому не вручалася, принаймні він таких документів не підписував. З нього брали певні пояснення. Як буде далі розвиватися ситуація, я думаю, що навіть сам Ігор не знає, тому що йому ставили деякі пости в соціальних мережах і коментарі, однак все це було невиразно і незрозуміло, він навіть на сьогодні не може зрозуміти, є кримінальна справа чи немає кримінальної справи, сказала активістка.

Ольга Скрипник додала, що у Мовенка вдома був обшук, силовики вилучили у нього техніку.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 7 вересня Ігор Мовенко з українською символікою «Азова» був жорстоко побитий. 22 вересня «Гагарінський районний суд» у Севастополі оштрафував Мовенка на дві тисячі рублів, мотивувавши це тим, що наклейка із зображенням знака батальйону «Азов» порушує ст.20.3 КоАП РФ, яка «забороняє пропаганду і публічне демонстрування нацистської атрибутики або символіки, або атрибутики або символіки екстремістських організацій або іншої атрибутики або символіки, пропаганда або публічна демонстрація яких заборонені федеральними законами».

ФОТО: інтернет

QHA