КИЇВ (QHA) -

Прокуратурою АР Крим 1 лютого за результатами проведеного розслідування колишньому прокурору Кримського регіону з нагляду за додержанням законів у військовій сфері, державному раднику юстиції 3 класу Нянчуру С.М. повідомлено про підозру за фактом державної зради по ч. 1 ст.111 КК України (кримінальне покарання — позбавлення волі від 12 до 15 років). Про це повідомила прес-секретар Генерального прокурора України Лариса Сарган на своїй сторінці в Фейсбук.

Слідством було встановлено, що прокурор Нянчур у березні 2014 року вступив на службу до так званої «військової прокуратури Чорноморського флоту Російської Федерації», де зайняв посаду першого заступника військового прокурора Чорноморського флоту Російської Федерації з одночасним присвоєнням йому звання генерал-майора юстиції, яку займає по теперішній час.

Так, Нянчур, використовуючи раніше займану в правоохоронних органах посаду і будучи обізнаним з питань військової інфраструктури України, діючи в інтересах окупаційної влади Російської Федерації, вчинив дії, що підривають безпеку України, і сприяв підвищенню обороноздатності держави-агресора.

У даний час слідством вживаються заходи з оголошення Нянчура С.М. у розшук з метою встановлення його місцезнаходження і подальшого затримання.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, прокуратура Автономної Республіки Крим за результатами проведеного попереднього розслідування направила до суду обвинувальні акти за колишніми депутатами Верховної Ради Криму Петром Запорожцем, ОльгоюКовітіді та Петром Зайцевим.

ФОТО: інтернет

QHA